Vampire Academy
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Vampire Academy

Anime RPG xD
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Just keep the silence...

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Daniel Hayes
Moroi
Daniel Hayes


Mesaje : 6
Data de înscriere : 09/01/2011

Just keep the silence... Empty
MesajSubiect: Just keep the silence...   Just keep the silence... Icon_minitimeDum Ian 09, 2011 5:26 pm

Nici nu stiu cum ajunsesem pe acolo , probabil aveam chef de un pui de somn ca de obicei si ma furisasem in incapere , ba chiar ma si camuflasem , am realizat eu in timp ce aruncam mingiile de deasupra mea. Ma surprindeam din ce in ce mai mult , era greu de crezut ca adormisem pe acolo , dar nu mai conta. M-am ridicat buimac , privind prin jur , era bezna in toata regula , probabil se facuse deja noapte pe afara si nimeni nu mai era pe acolo. Am luat o saltea si m-am intins pe suprafata acesteia , ochii mei fixau tavanul , iar gadurile mele deja plecasera prin alta parte , i-am inchis lent , rezervandu-ma , apoi i-am redeschis brusc, realizand ca eram al naiba de plictisit.
Sus In jos
Alicia Redbird
Gardian
Alicia Redbird


Mesaje : 139
Data de înscriere : 05/01/2011

Just keep the silence... Empty
MesajSubiect: Re: Just keep the silence...   Just keep the silence... Icon_minitimeDum Ian 09, 2011 6:13 pm

Am intrat incet in sala de sport. Am simtit ca nu eram singura de aceea nu am aprins becul. Vroiam sa imi dau seama cine era aici.
-E cineva aici? intreb incet.
Sus In jos
Daniel Hayes
Moroi
Daniel Hayes


Mesaje : 6
Data de înscriere : 09/01/2011

Just keep the silence... Empty
MesajSubiect: Re: Just keep the silence...   Just keep the silence... Icon_minitimeLun Ian 10, 2011 9:50 pm

Nu trecu prea mult si simturile mele inca adormite imi sugerara ca nu eram singur in incapere. I-am auzit degetele atingand intrerupatorul insa ezita si nu aprinse lumina , din fericire , chiar nu voiam sa-mi afecteze ochii. Am stat inca nemiscat , fara sa scot vreun sunet incercand sa reperez pozitia fetei , dar ea ma ajuta enorm in momentul cand puse intrebarea , am lasat loc unui zambet in coltul gurii , fara sa dau raspuns , asteptandu-i atent urmatoarea miscare.
Sus In jos
Alicia Redbird
Gardian
Alicia Redbird


Mesaje : 139
Data de înscriere : 05/01/2011

Just keep the silence... Empty
MesajSubiect: Re: Just keep the silence...   Just keep the silence... Icon_minitimeMar Ian 11, 2011 6:47 pm

Dar stiu ca e aici ... imi spun in gand incercand sa imi dau seama cine si unde este persoana respectiva. Dar unde? imi pun o alta intrebare in minte. Aici chiar trebuia toti sa fim dusmani? Nu vroiam ... sau cel putin pana cand directoare nu imi spunea totul despre mine.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Just keep the silence... Empty
MesajSubiect: Re: Just keep the silence...   Just keep the silence... Icon_minitime

Sus In jos
 
Just keep the silence...
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Vampire Academy :: Academia Sf. Vladimir :: Sala de sport-
Mergi direct la: