Vampire Academy
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Vampire Academy

Anime RPG xD
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 The new shit .

In jos 
3 participanți
Mergi la pagina : 1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul
AutorMesaj
Andrew Tyler
Strigoi
Andrew Tyler


Mesaje : 131
Data de înscriere : 04/01/2011

The new shit .  Empty
MesajSubiect: The new shit .    The new shit .  Icon_minitimeMar Ian 04, 2011 11:17 pm

Am deschis usa holului si am pasit alene pe langa perete . O profesoara veni la mine si ma anunta sa intru in biroul directorului si sa`l astept ca nu intarzie mult .
Zis si facut . Am intrat in biroul directorului , ce pot spune sigur ca e dublu cat o clasa a acestei academii , si m`am asezat pe un scaun din dreptul biroului , privind lung toate prostiile de pe biroul lui .
Sus In jos
Alicia Redbird
Gardian
Alicia Redbird


Mesaje : 139
Data de înscriere : 05/01/2011

The new shit .  Empty
MesajSubiect: Re: The new shit .    The new shit .  Icon_minitimeMier Ian 05, 2011 10:24 am

Am intrat in biroul directorului suparata. Facusem iar o prostie ... magia asta ... am observat ca nu eram singura, dar nu am spus nimic m-am rezemat de perete privind fereastra.
Sus In jos
Andrew Tyler
Strigoi
Andrew Tyler


Mesaje : 131
Data de înscriere : 04/01/2011

The new shit .  Empty
MesajSubiect: Re: The new shit .    The new shit .  Icon_minitimeMier Ian 05, 2011 3:30 pm

Am simtit prezenta cuiva si spre uimirea mea era un vampir . Desi ca in totdeauna nu`i pot deosebi de loc pe cei nemuritori de restul . Unul din multele mele defecte .
Am privit persoana cu coada ochiului si am observat ca e o fata . Mi`amtintit privirea asupra lucrurilor directorului si am inceput sa ma joc cu niste formulare ale elevilor , din plictiseala .
Sus In jos
Alicia Redbird
Gardian
Alicia Redbird


Mesaje : 139
Data de înscriere : 05/01/2011

The new shit .  Empty
MesajSubiect: Re: The new shit .    The new shit .  Icon_minitimeMier Ian 05, 2011 6:38 pm

Priveam absenta un tablou in care era directoare primind nu stiu ce premiu. Era asa de fericita ... Mi-as fi dorrit si eu sa fiu lafel ca ea ... ma inspira foarte mult dar nu credeam ca voi ajunge si eu ca ea.
Sus In jos
Allie Anderson
Gardian
Allie Anderson


Mesaje : 73
Data de înscriere : 04/01/2011

The new shit .  Empty
MesajSubiect: Re: The new shit .    The new shit .  Icon_minitimeMier Ian 05, 2011 6:42 pm

Am aparut de dupa colt tipand la cineva de pe celalalt coridor.
-Da' du-te drequ!!apoi am inceput parca sa inganez pe cinevacare tinea predica,scotand un pachet de tigari din buzunar.Sa taca maica'sa la ora,bleh,bleh
Sus In jos
Andrew Tyler
Strigoi
Andrew Tyler


Mesaje : 131
Data de înscriere : 04/01/2011

The new shit .  Empty
MesajSubiect: Re: The new shit .    The new shit .  Icon_minitimeMier Ian 05, 2011 6:44 pm

O voce imi asurzi in ureche . Cel putin acum aflu ce elevi , ma rog , eleve . Se mai intalnesc acum in academie .
Fara sa le bag in seama pe cele doua tinere ma ridic si ma asez pe fotoliul directoarei si ma asez cu un cot pe birou , scotocind cu mana libera printre foi , buimac .
Sus In jos
Allie Anderson
Gardian
Allie Anderson


Mesaje : 73
Data de înscriere : 04/01/2011

The new shit .  Empty
MesajSubiect: Re: The new shit .    The new shit .  Icon_minitimeMier Ian 05, 2011 6:47 pm

-Ce?E ilegal sa trimit mesaje in ora de istorie?E mai constructiv decat sa dorm,spun trantindu-ma pe un scaun.
Sus In jos
Andrew Tyler
Strigoi
Andrew Tyler


Mesaje : 131
Data de înscriere : 04/01/2011

The new shit .  Empty
MesajSubiect: Re: The new shit .    The new shit .  Icon_minitimeMier Ian 05, 2011 6:51 pm

Dau negativ din cap la cuvintele rostite de fata si continui sa ma uit prin niste fise de pe birou , observand mai apoi un sertar incuiat . Curiosul de mine . Sper ca macar aici sa fie ceva mai interesant .
Incep sa caut pe sub toate documentele de pe birou cheia .
Sus In jos
Allie Anderson
Gardian
Allie Anderson


Mesaje : 73
Data de înscriere : 04/01/2011

The new shit .  Empty
MesajSubiect: Re: The new shit .    The new shit .  Icon_minitimeMier Ian 05, 2011 6:52 pm

Privesc plictisita spre baiat si spun.
-eE jos, langa piciorul tau...
Sus In jos
Alicia Redbird
Gardian
Alicia Redbird


Mesaje : 139
Data de înscriere : 05/01/2011

The new shit .  Empty
MesajSubiect: Re: The new shit .    The new shit .  Icon_minitimeMier Ian 05, 2011 6:55 pm

-Poti te rog sa nu mai tipi? o intreb pe fata cu o durere de cap. Ne asurzesti pe toti ... si nu nu trebuia sa trimiti biletele daca nu vreoiai sa fi aici.
Sus In jos
Andrew Tyler
Strigoi
Andrew Tyler


Mesaje : 131
Data de înscriere : 04/01/2011

The new shit .  Empty
MesajSubiect: Re: The new shit .    The new shit .  Icon_minitimeMier Ian 05, 2011 7:01 pm

Ma uit in locul indicat de fata si o privesc , schitand un zambet . Aleluia . O iau rapid de jos si descui sertarul . Inauntru dau de niste numere de telefoane si alte foi . Iau foile si le trantesc pe birou , apoi privesc din nou in sertar . Ceva imi facea cu ochiul . Niste catuse roz cu puf si un bici erau bine ascunse . Scot catusele si le ridic in aer , fluturand din ele si zambind cu subinteles .
-Ca sa vezi ... cred ca am si eu nevoie de o pereche !
Sus In jos
Alicia Redbird
Gardian
Alicia Redbird


Mesaje : 139
Data de înscriere : 05/01/2011

The new shit .  Empty
MesajSubiect: Re: The new shit .    The new shit .  Icon_minitimeMier Ian 05, 2011 7:06 pm

-Ce sa faci tu cu ele? il intreb pe baiat zambind usor amuzata.
Sus In jos
Allie Anderson
Gardian
Allie Anderson


Mesaje : 73
Data de înscriere : 04/01/2011

The new shit .  Empty
MesajSubiect: Re: The new shit .    The new shit .  Icon_minitimeMier Ian 05, 2011 7:07 pm

-Ce bilete?!Trimiteam mesaje c-u t-e-l-e-f-o-n-u-l,zic pe litere cu un ton calm.Apoi privesc spre baiat si ma pufneste rasul.
Sus In jos
Alicia Redbird
Gardian
Alicia Redbird


Mesaje : 139
Data de înscriere : 05/01/2011

The new shit .  Empty
MesajSubiect: Re: The new shit .    The new shit .  Icon_minitimeMier Ian 05, 2011 7:09 pm

-Eh e mai usor cu telefonul, spun razand indreptandu-ma spre fereastra.
Sus In jos
Andrew Tyler
Strigoi
Andrew Tyler


Mesaje : 131
Data de înscriere : 04/01/2011

The new shit .  Empty
MesajSubiect: Re: The new shit .    The new shit .  Icon_minitimeMier Ian 05, 2011 7:11 pm

Le privesc buimac pe cele doua , oarecum nici eu stiind raspunsul .
- Pentru hamsterul meu . Nu e cine stie ce blandete . Dau din umeri si privesc spre un colt a tavanului .
Sus In jos
Allie Anderson
Gardian
Allie Anderson


Mesaje : 73
Data de înscriere : 04/01/2011

The new shit .  Empty
MesajSubiect: Re: The new shit .    The new shit .  Icon_minitimeMier Ian 05, 2011 7:13 pm

-Doamne,baba asta mai are intalniri??am spus ridicandu-ma de pe scaun pentru a observa obiectele idioate
Sus In jos
Alicia Redbird
Gardian
Alicia Redbird


Mesaje : 139
Data de înscriere : 05/01/2011

The new shit .  Empty
MesajSubiect: Re: The new shit .    The new shit .  Icon_minitimeMier Ian 05, 2011 7:13 pm

-As vrea sa iti vad hamsterul, spun razand. Cred ca e o dulceata, spun zambind.
Sus In jos
Allie Anderson
Gardian
Allie Anderson


Mesaje : 73
Data de înscriere : 04/01/2011

The new shit .  Empty
MesajSubiect: Re: The new shit .    The new shit .  Icon_minitimeMier Ian 05, 2011 7:16 pm

-Ma mir cum de nu esti diabetica!!Cam multe dulceti in viata ta!!apoi mi-am trecut mana prin par,cred ca o sa o iau pe geam, voi??
Sus In jos
Andrew Tyler
Strigoi
Andrew Tyler


Mesaje : 131
Data de înscriere : 04/01/2011

The new shit .  Empty
MesajSubiect: Re: The new shit .    The new shit .  Icon_minitimeMier Ian 05, 2011 7:19 pm

O privesc pe roscata , bufnind usor in ras .
- Wa , nu . Uita ce`am spus de hamster ! Mint .
O privesc pe cealalta fata , aruncand catusele in sertar . Dau negativ din cap , continuand sa scotocesc aiurea prin dulap .
Sus In jos
Alicia Redbird
Gardian
Alicia Redbird


Mesaje : 139
Data de înscriere : 05/01/2011

The new shit .  Empty
MesajSubiect: Re: The new shit .    The new shit .  Icon_minitimeMier Ian 05, 2011 7:20 pm

-De unde stii tu ca am dulceturi in viata? o intreb.
Sus In jos
Andrew Tyler
Strigoi
Andrew Tyler


Mesaje : 131
Data de înscriere : 04/01/2011

The new shit .  Empty
MesajSubiect: Re: The new shit .    The new shit .  Icon_minitimeMier Ian 05, 2011 7:31 pm

Rad slab la replica fetei , ciufulindu`mi putin parul . Intre timp , incui la loc sertarul si arunc cheia pe jos , cam in acelasi loc de unde o luasem .
Sus In jos
Alicia Redbird
Gardian
Alicia Redbird


Mesaje : 139
Data de înscriere : 05/01/2011

The new shit .  Empty
MesajSubiect: Re: The new shit .    The new shit .  Icon_minitimeMier Ian 05, 2011 7:32 pm

-Unde o fi directoarea? intreb mai mult pentru mine ... te acoperim noi daca vrei sa sari pe fereastra ii zic fetei.
Sus In jos
Allie Anderson
Gardian
Allie Anderson


Mesaje : 73
Data de înscriere : 04/01/2011

The new shit .  Empty
MesajSubiect: Re: The new shit .    The new shit .  Icon_minitimeMier Ian 05, 2011 7:37 pm

-N-am nevoie de "acoperire",ii zic fetei sarcastic si usor rautacios.Asta faceam la gradinita.Totusi,va propun sa iesiti, am spus gasind doua bombe fumigene in buzunar
Sus In jos
Andrew Tyler
Strigoi
Andrew Tyler


Mesaje : 131
Data de înscriere : 04/01/2011

The new shit .  Empty
MesajSubiect: Re: The new shit .    The new shit .  Icon_minitimeMier Ian 05, 2011 7:39 pm

O privesc pe fata si ridic dintr`o spranceana .
- Va inteleg pe voi de ce vreti sa plecati , dar eu unul nu am de ce sa ma tem de directoare .
Sus In jos
Alicia Redbird
Gardian
Alicia Redbird


Mesaje : 139
Data de înscriere : 05/01/2011

The new shit .  Empty
MesajSubiect: Re: The new shit .    The new shit .  Icon_minitimeMier Ian 05, 2011 7:40 pm

-Eu nu vreau sa plec, spun razand. Eu vreau sa vorbesc cu directoarea ...
Sus In jos
Continut sponsorizat





The new shit .  Empty
MesajSubiect: Re: The new shit .    The new shit .  Icon_minitime

Sus In jos
 
The new shit .
Sus 
Pagina 1 din 5Mergi la pagina : 1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Vampire Academy :: Academia Sf. Vladimir :: Biroul directoarei-
Mergi direct la: