Vampire Academy
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Vampire Academy

Anime RPG xD
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 The new shit .

In jos 
3 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul
AutorMesaj
Allie Anderson
Gardian
Allie Anderson


Mesaje : 73
Data de înscriere : 04/01/2011

The new shit .  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: The new shit .    The new shit .  - Pagina 2 Icon_minitimeMier Ian 05, 2011 7:42 pm

Sar de pe pervaz complet ofensata.Iau o hartie o mototolesc si o arunc cu furie in baiat.Ma apropii mult pe el, fiin cu jumatate de cap mai scunda ca el imi ridic capul furioasa si spun printre dinti.
-Nu imi e frica de nimeni!apoi ii dau un pumn usor in brat
Sus In jos
Alicia Redbird
Gardian
Alicia Redbird


Mesaje : 139
Data de înscriere : 05/01/2011

The new shit .  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: The new shit .    The new shit .  - Pagina 2 Icon_minitimeMier Ian 05, 2011 7:45 pm

-De ce te enervezi Allie? Linisteste-te ... spun punandu-mi mana pe umarul acesteia.
Sus In jos
Andrew Tyler
Strigoi
Andrew Tyler


Mesaje : 131
Data de înscriere : 04/01/2011

The new shit .  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: The new shit .    The new shit .  - Pagina 2 Icon_minitimeMier Ian 05, 2011 7:48 pm

Imi inchid din instinct un ochi si o privesc atent cu celalalt , zambind in coltul gurii .
- Daca nu iti este acum , te fac eu sa`ti fie ... mormai la randul meu , facandu`i cu ochiul .
Sus In jos
Alicia Redbird
Gardian
Alicia Redbird


Mesaje : 139
Data de înscriere : 05/01/2011

The new shit .  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: The new shit .    The new shit .  - Pagina 2 Icon_minitimeMier Ian 05, 2011 7:49 pm

-Bine .... spun privindu-i pe amandoi simtind ca directoarea se apropie de biroul ei ...
Sus In jos
Andrew Tyler
Strigoi
Andrew Tyler


Mesaje : 131
Data de înscriere : 04/01/2011

The new shit .  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: The new shit .    The new shit .  - Pagina 2 Icon_minitimeMier Ian 05, 2011 7:50 pm

Privesc cu coada ochiului spre usa si ma indepartez cu cativa pasi de birou , lipindu`ma cu cotul drept de un perete . Imi incrucisez bratele la piept si iau o pozitie total indiferenta , asteptand ca directoarea sa intre in birou .
Sus In jos
Alicia Redbird
Gardian
Alicia Redbird


Mesaje : 139
Data de înscriere : 05/01/2011

The new shit .  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: The new shit .    The new shit .  - Pagina 2 Icon_minitimeMier Ian 05, 2011 7:52 pm

M-am dus inapoi langa fereastra privind absenta afara cand directoarea a intrat.
Sus In jos
Allie Anderson
Gardian
Allie Anderson


Mesaje : 73
Data de înscriere : 04/01/2011

The new shit .  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: The new shit .    The new shit .  - Pagina 2 Icon_minitimeMier Ian 05, 2011 7:52 pm

-S-o crezi tu ,ii spun in soapta zambind la randul meu,Nu ma sperie oamenii care fac pe ei la intuneric.
Sus In jos
Alicia Redbird
Gardian
Alicia Redbird


Mesaje : 139
Data de înscriere : 05/01/2011

The new shit .  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: The new shit .    The new shit .  - Pagina 2 Icon_minitimeMier Ian 05, 2011 7:54 pm

-Incetati amandoi ... spun printre dinti privindu-i.
Sus In jos
Andrew Tyler
Strigoi
Andrew Tyler


Mesaje : 131
Data de înscriere : 04/01/2011

The new shit .  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: The new shit .    The new shit .  - Pagina 2 Icon_minitimeMier Ian 05, 2011 7:55 pm

Am zambit slab la replica tinerei , ridicand incet ochii din podea si tintindu`i cu cei ai directoarei .
Doamna zambi in coltul gurii apoi isi incrucisa bratele la piept .
D : - Eh ,Domnule Andrew Tyler !! Iar ai umblat prin lucrurile mele ? Data viitoare pe tine le folosesc !


Ultima editare efectuata de catre Andrew Tyler in Mier Ian 05, 2011 7:59 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
Alicia Redbird
Gardian
Alicia Redbird


Mesaje : 139
Data de înscriere : 05/01/2011

The new shit .  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: The new shit .    The new shit .  - Pagina 2 Icon_minitimeMier Ian 05, 2011 7:57 pm

Am zambit usor la spusele ei.
"Se pricepe de minune ... si el nu cred ca e nou in chestia asta"imi spun in minte.
Sus In jos
Allie Anderson
Gardian
Allie Anderson


Mesaje : 73
Data de înscriere : 04/01/2011

The new shit .  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: The new shit .    The new shit .  - Pagina 2 Icon_minitimeMier Ian 05, 2011 7:58 pm

Stand dreapta,m-am cocosat de ras.
-Da doamna directoare,cu tinerei,nu va credeam pedofila,zic eu incet ,insa destul de tare ca sa se auda
Sus In jos
Alicia Redbird
Gardian
Alicia Redbird


Mesaje : 139
Data de înscriere : 05/01/2011

The new shit .  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: The new shit .    The new shit .  - Pagina 2 Icon_minitimeMier Ian 05, 2011 8:02 pm

M-am uitat la fata directoarei si aceasta a zambit utandu-se la toti trei.
Sus In jos
Andrew Tyler
Strigoi
Andrew Tyler


Mesaje : 131
Data de înscriere : 04/01/2011

The new shit .  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: The new shit .    The new shit .  - Pagina 2 Icon_minitimeMier Ian 05, 2011 8:02 pm

Directoarea o priveste ciudat , apoi o data cu mine , repeta cuvantul folosit de fata:
-"Pedofila" ?
Scap un ras slab . Directoarea ma priveste , zambind calm apoi se apropie de birou .
D : -Draga mea , cu el nu trebuie sa ma menajez . Nu mai este un copil !
Sus In jos
Alicia Redbird
Gardian
Alicia Redbird


Mesaje : 139
Data de înscriere : 05/01/2011

The new shit .  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: The new shit .    The new shit .  - Pagina 2 Icon_minitimeMier Ian 05, 2011 8:04 pm

-Dar mai este vreunul din noi? intreb incet privind-o pe aceasta. Sunt sigura ca va dati seama cat de dezvoltati suntem cu totii ... mai ales la gandire ... spun privindu-l pe baiat imaginadu-mi la ce se putea gandi.
Sus In jos
Allie Anderson
Gardian
Allie Anderson


Mesaje : 73
Data de înscriere : 04/01/2011

The new shit .  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: The new shit .    The new shit .  - Pagina 2 Icon_minitimeMier Ian 05, 2011 8:06 pm

-Cu siguranta!!am spus ne convingatoare,ati fi prima femeie care s-ar apropia dezbracata de el, am adaugat cu ras infundat
D:-Si tu ,de ce esti aici?
-Nu stiu!!am spus continuand cu tonul neconvingator uitandu-ma in sus
Sus In jos
Alicia Redbird
Gardian
Alicia Redbird


Mesaje : 139
Data de înscriere : 05/01/2011

The new shit .  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: The new shit .    The new shit .  - Pagina 2 Icon_minitimeMier Ian 05, 2011 8:07 pm

-De unde stii tu ca este prima persoana de sex feminin? o intreb pe fata zambind usor.
Sus In jos
Andrew Tyler
Strigoi
Andrew Tyler


Mesaje : 131
Data de înscriere : 04/01/2011

The new shit .  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: The new shit .    The new shit .  - Pagina 2 Icon_minitimeMier Ian 05, 2011 8:08 pm

Imi acopar cu o mana gura si`mi inchid ochii , ganduri navaluind deja in mintea mea .
O privesc pe Allie printre gene .
- Nu cred ca vrei sa fii prada mea pe ziua de azi ! murmur , schitand un zambet in coltul gurii , apoi observand`o pe directoarea cum ma indica cu un creion si`mi da dreptate spuselor .
Sus In jos
Alicia Redbird
Gardian
Alicia Redbird


Mesaje : 139
Data de înscriere : 05/01/2011

The new shit .  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: The new shit .    The new shit .  - Pagina 2 Icon_minitimeMier Ian 05, 2011 8:10 pm

-Prada ... spun incet privind-o pe directoare si aceasta mi-a dat afirmativ din cap ... vroia sa imi dea de gandit ... foarte bine.
Sus In jos
Allie Anderson
Gardian
Allie Anderson


Mesaje : 73
Data de înscriere : 04/01/2011

The new shit .  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: The new shit .    The new shit .  - Pagina 2 Icon_minitimeMier Ian 05, 2011 8:11 pm

-Vai draga!!Nu o sa pot pune capul pe perna noaptea asta!!Ok, doamna ,dati-mi detentie si apoi pot sa plec??spun eu cu speranta
Sus In jos
Alicia Redbird
Gardian
Alicia Redbird


Mesaje : 139
Data de înscriere : 05/01/2011

The new shit .  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: The new shit .    The new shit .  - Pagina 2 Icon_minitimeMier Ian 05, 2011 8:13 pm

-De ce esti asa de acra astazi Allie? o intreb trezindu-ma din visare, apoi intrand iar.
Sus In jos
Andrew Tyler
Strigoi
Andrew Tyler


Mesaje : 131
Data de înscriere : 04/01/2011

The new shit .  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: The new shit .    The new shit .  - Pagina 2 Icon_minitimeMier Ian 05, 2011 8:13 pm

O privesc pe tipa , impresionat de tupeul ei .
D : - Detentie ? Oh , fata mea . Nu procedam asa . Pentru ca ai facut ... ce naiba ai facut tu acolo . gesticuleaza ceva din maini .
Iti voi da un elev drept exemplu . Vei petrece o vreme cu el si poate iti vei revenii .
Sus In jos
Alicia Redbird
Gardian
Alicia Redbird


Mesaje : 139
Data de înscriere : 05/01/2011

The new shit .  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: The new shit .    The new shit .  - Pagina 2 Icon_minitimeMier Ian 05, 2011 8:16 pm

Am privit-o pe directoare. Stiam ca aici nu se da detentie ... dar nu stiam de ce m-a chemat era foarte serioasa .... ce vroia oare sa imi zica?
Sus In jos
Andrew Tyler
Strigoi
Andrew Tyler


Mesaje : 131
Data de înscriere : 04/01/2011

The new shit .  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: The new shit .    The new shit .  - Pagina 2 Icon_minitimeMier Ian 05, 2011 8:19 pm

D : - Deci , Domnisoara Allie . Vei petrece timpul cu ... Um , ce spui de Andrew ?
_______________

E pe naiba . Glumeste . Pe mine m`a gasit . Nu`si da seama ca as pute`a sa o transform pe fata intr`un mic dejun ? Sau azi e ziua in care isi bate joc de mine la maxim ?
Sus In jos
Alicia Redbird
Gardian
Alicia Redbird


Mesaje : 139
Data de înscriere : 05/01/2011

The new shit .  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: The new shit .    The new shit .  - Pagina 2 Icon_minitimeMier Ian 05, 2011 8:22 pm

-Doamna directoare ... un gardian cu un strigoi? intreb mirata.
Sus In jos
Allie Anderson
Gardian
Allie Anderson


Mesaje : 73
Data de înscriere : 04/01/2011

The new shit .  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: The new shit .    The new shit .  - Pagina 2 Icon_minitimeMier Ian 05, 2011 8:25 pm

Stramb din fata si cu dezamagire raspund:
-Ok...Mi s-a stricat tot cheful de viata...dar am nevoie de argint si o biblie la mine!!zic razand si asezandu-ma pe sacun,acum gata cu glumitele, ce pedeapsa primesc?
Sus In jos
Continut sponsorizat





The new shit .  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: The new shit .    The new shit .  - Pagina 2 Icon_minitime

Sus In jos
 
The new shit .
Sus 
Pagina 2 din 5Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Vampire Academy :: Academia Sf. Vladimir :: Biroul directoarei-
Mergi direct la: