Vampire Academy
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Vampire Academy

Anime RPG xD
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 The new shit .

In jos 
3 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul
AutorMesaj
Andrew Tyler
Strigoi
Andrew Tyler


Mesaje : 131
Data de înscriere : 04/01/2011

The new shit .  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: The new shit .    The new shit .  - Pagina 3 Icon_minitimeMier Ian 05, 2011 8:25 pm

O privesc pe tanara , zambind calm .
- Ar fi mai bine daca ar sta impreuna . Nu Redbird este eleva de care imi poveste`ati ca ... ?
Nici nu`mi termin fraza si directoarea imi face semn sa ma opresc .
D : - Bine , fetelor . Voi doua . Alicia ...
Sus In jos
Alicia Redbird
Gardian
Alicia Redbird


Mesaje : 139
Data de înscriere : 05/01/2011

The new shit .  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: The new shit .    The new shit .  - Pagina 3 Icon_minitimeMier Ian 05, 2011 8:28 pm

L-am privit pe baiat. Ce vroia sa zica ... directoarea ce i-a spus? M-am uitat la fata si am zambit usor.
Sus In jos
Allie Anderson
Gardian
Allie Anderson


Mesaje : 73
Data de înscriere : 04/01/2011

The new shit .  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: The new shit .    The new shit .  - Pagina 3 Icon_minitimeMier Ian 05, 2011 8:33 pm

Am zambit usor,apoi m-am posomorat iar.
-Ok!!Pot sa plec?!
Sus In jos
Andrew Tyler
Strigoi
Andrew Tyler


Mesaje : 131
Data de înscriere : 04/01/2011

The new shit .  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: The new shit .    The new shit .  - Pagina 3 Icon_minitimeMier Ian 05, 2011 8:35 pm

Am privit`o pe Alicia . Imi dau seama ca tocmai am deschis gura mai mult de cat era necesar . Ca in tot deauna .
- Mda , si totusi eu de ce am fost chemat aici ?

D : - Pai ... se aseza picior peste picior pe fotoliul ei confortabil si ma privi insistent .
- Esti exmatriculat !
Sus In jos
Allie Anderson
Gardian
Allie Anderson


Mesaje : 73
Data de înscriere : 04/01/2011

The new shit .  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: The new shit .    The new shit .  - Pagina 3 Icon_minitimeMier Ian 05, 2011 8:37 pm

M-am oprit in pragul usii si m-am intors cu tot corpul,am raspun in locul altcuiva:
-Poftim?
Sus In jos
Andrew Tyler
Strigoi
Andrew Tyler


Mesaje : 131
Data de înscriere : 04/01/2011

The new shit .  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: The new shit .    The new shit .  - Pagina 3 Icon_minitimeMier Ian 05, 2011 8:40 pm

O privesc pe fata , apoi ma uit la directoare buimac .
- Pot stii si motivul ? mormai fara vre`o expresie anume .

D : - Pai a fost cazul cu tabla din sala 19 , profesoara de potiuni magice mai avea putin si ajungea in cimitir , dupa farsa ta si... sa continui ?
Sus In jos
Alicia Redbird
Gardian
Alicia Redbird


Mesaje : 139
Data de înscriere : 05/01/2011

The new shit .  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: The new shit .    The new shit .  - Pagina 3 Icon_minitimeMier Ian 05, 2011 8:41 pm

-Doamna directoare ... spun privind-o serioasa. Nu ... spun oprindu-ma cand mi-a aruncat o privire urata.
Sus In jos
Allie Anderson
Gardian
Allie Anderson


Mesaje : 73
Data de înscriere : 04/01/2011

The new shit .  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: The new shit .    The new shit .  - Pagina 3 Icon_minitimeMier Ian 05, 2011 8:43 pm

-Doamna a fost un accident, cesa-i facem daca e idioata si fara reflexe,am constiat ce spusesem abia dupa replica,m-am pus repede pe scaun cu picioarele impreunate strans
Sus In jos
Andrew Tyler
Strigoi
Andrew Tyler


Mesaje : 131
Data de înscriere : 04/01/2011

The new shit .  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: The new shit .    The new shit .  - Pagina 3 Icon_minitimeMier Ian 05, 2011 8:45 pm

Le privesc pe cele doua si clipesc des , incercand sa deslusesc fiecare cuvintel de`a lor .
- Voi doua ... Despre ce naiba vorbiti ?
Sus In jos
Alicia Redbird
Gardian
Alicia Redbird


Mesaje : 139
Data de înscriere : 05/01/2011

The new shit .  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: The new shit .    The new shit .  - Pagina 3 Icon_minitimeMier Ian 05, 2011 8:47 pm

-Nu cred ca te-ar interesa ... spun privind o vaza cu trandafiri.
Sus In jos
Allie Anderson
Gardian
Allie Anderson


Mesaje : 73
Data de înscriere : 04/01/2011

The new shit .  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: The new shit .    The new shit .  - Pagina 3 Icon_minitimeMier Ian 05, 2011 8:48 pm

-Stati,doamna directoare, puteti continua?Cu ce aveati de continuat?
Sus In jos
Andrew Tyler
Strigoi
Andrew Tyler


Mesaje : 131
Data de înscriere : 04/01/2011

The new shit .  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: The new shit .    The new shit .  - Pagina 3 Icon_minitimeMier Ian 05, 2011 8:51 pm

Dau din umeri si mormai ceva printre dinti . O privesc pe directoare ciudata si curios daca mai are de zis ceva .

D : - Ha ? Sa le enumer acum pe toate . Usa cancelariei , cele doua mese din cantina , vaza cu flori in capul profesorului de sport si ... nu in ultimul rand , lilieci in cabinetul meu de profesor .
__________________

- Oh , stati , cele doua mese , imi amintesc de ele si liliecii . Ce ? Nu eu fost cel mai frumos cadou de ziua dumneavoastra ? Crede`ati ca am uitat ? intreb , chicotind incet pe urma .
Sus In jos
Alicia Redbird
Gardian
Alicia Redbird


Mesaje : 139
Data de înscriere : 05/01/2011

The new shit .  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: The new shit .    The new shit .  - Pagina 3 Icon_minitimeMier Ian 05, 2011 8:54 pm

-Cand eram la scoala in Franta faceam lucruri si mai rele ... spun zambind. Interesanta ideea cu liliecii, spun zambind usor.
Sus In jos
Allie Anderson
Gardian
Allie Anderson


Mesaje : 73
Data de înscriere : 04/01/2011

The new shit .  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: The new shit .    The new shit .  - Pagina 3 Icon_minitimeMier Ian 05, 2011 8:55 pm

-Ghiveci de flori,am spus printre rasete,serios?Am ratat asta!Doamna,cred ca Andy, a considerat liliecii niste...fiinte dragute..care zboare bezmetice...paroase,oricum!!Draguutee...Spun eu usor confuza
Sus In jos
Andrew Tyler
Strigoi
Andrew Tyler


Mesaje : 131
Data de înscriere : 04/01/2011

The new shit .  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: The new shit .    The new shit .  - Pagina 3 Icon_minitimeMier Ian 05, 2011 8:56 pm

Am inceput sa rad la replicile celor doua fete .
Directoarea le privea , amuzata .

D : - Fetelor ! Da ce faceti ? ii lua`ti partea unui tip ca el ?
Sus In jos
Alicia Redbird
Gardian
Alicia Redbird


Mesaje : 139
Data de înscriere : 05/01/2011

The new shit .  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: The new shit .    The new shit .  - Pagina 3 Icon_minitimeMier Ian 05, 2011 8:58 pm

-Serios doamna directoare ... va puteti informa de la fostii mei profesori Alicia Redbird cel mai rau chimpe, spun razand ... dar dupa imi puteti contacta fostii prieteni, spun desfcandu-mi parul, spun razand.
Sus In jos
Allie Anderson
Gardian
Allie Anderson


Mesaje : 73
Data de înscriere : 04/01/2011

The new shit .  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: The new shit .    The new shit .  - Pagina 3 Icon_minitimeMier Ian 05, 2011 9:01 pm

-Doamna, nu imi place sa fie exmatriculati singurii oameni amuzanti,spun eu dragalas
Sus In jos
Andrew Tyler
Strigoi
Andrew Tyler


Mesaje : 131
Data de înscriere : 04/01/2011

The new shit .  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: The new shit .    The new shit .  - Pagina 3 Icon_minitimeMier Ian 05, 2011 9:04 pm

Le privesc pe cele doua , amuzat .
- Yee , nu mai sunt singur pe lume ! ridic mainile in aer si ma stramb aiurea , prostindu`ma pentru cateva secunde , apoi devenind serios .

D : Fetelor ... daca`l pune`ti la punct , atunci isi poate continua turele prin academie . Daca nu se linisteste , isi ia zborul !
_______________

- Mda , eu ? Cu ele ?! Amandoua inca ? Vreti sa ma terorizati ?
Sus In jos
Alicia Redbird
Gardian
Alicia Redbird


Mesaje : 139
Data de înscriere : 05/01/2011

The new shit .  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: The new shit .    The new shit .  - Pagina 3 Icon_minitimeMier Ian 05, 2011 9:07 pm

-Ai face bine sa taci, spun razand apropiindu-ma de directoare. Deci ... ne dati timp ... am aflat ce iati dat ei ... ce pedeapsa are el ... dar eu de ce sunt aici? intreb nedumerita.
Sus In jos
Andrew Tyler
Strigoi
Andrew Tyler


Mesaje : 131
Data de înscriere : 04/01/2011

The new shit .  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: The new shit .    The new shit .  - Pagina 3 Icon_minitimeMier Ian 05, 2011 9:09 pm

Directoarea se ridica in picioare si`si duce o mana in parul tinerei , ciufulind`o si zambind .
D : - Ehh , sa cresti mai mare , apoi iti voi spune .
_________________

- Ce sa tac ? Nu vreau !
Sus In jos
Alicia Redbird
Gardian
Alicia Redbird


Mesaje : 139
Data de înscriere : 05/01/2011

The new shit .  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: The new shit .    The new shit .  - Pagina 3 Icon_minitimeMier Ian 05, 2011 9:10 pm

-Oi fi eu noua pe aici dar nu sunt ingeras, spun razand. Sunt un dracusor prea mare, spun zambind. Nu vreau sa mai cresc ... am 19 ani vreau sa aflu, spun zambind.
Sus In jos
Allie Anderson
Gardian
Allie Anderson


Mesaje : 73
Data de înscriere : 04/01/2011

The new shit .  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: The new shit .    The new shit .  - Pagina 3 Icon_minitimeMier Ian 05, 2011 9:15 pm

Il trag in spate si ii soptesc:
-Chiar vrei sa zbori???Taci si hai,il trag usor pe baiat spre usa
Sus In jos
Andrew Tyler
Strigoi
Andrew Tyler


Mesaje : 131
Data de înscriere : 04/01/2011

The new shit .  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: The new shit .    The new shit .  - Pagina 3 Icon_minitimeMier Ian 05, 2011 9:16 pm

Directoarea se aseza la loc pe fotoliu si ne face semn sa iesim din birou .
D : - Gata , shuu la ore ! Ce mai stati aici ?
_______________

- Ai naibii ... imi bag mainile in buzunarele de la blugi si ma indrept spre usa .
Sus In jos
Alicia Redbird
Gardian
Alicia Redbird


Mesaje : 139
Data de înscriere : 05/01/2011

The new shit .  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: The new shit .    The new shit .  - Pagina 3 Icon_minitimeMier Ian 05, 2011 9:19 pm

-Nu e corect ... spun oftand. Chiar vroiam sa stiu, spun incet privind podeaua.
Sus In jos
Allie Anderson
Gardian
Allie Anderson


Mesaje : 73
Data de înscriere : 04/01/2011

The new shit .  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: The new shit .    The new shit .  - Pagina 3 Icon_minitimeMier Ian 05, 2011 9:21 pm

Am iesit cu cei doi si am intrebat-o nedumerita pe fata:
-Deci te-a chemat si nu tia spus nimic?Creepy!!!
Sus In jos
Continut sponsorizat





The new shit .  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: The new shit .    The new shit .  - Pagina 3 Icon_minitime

Sus In jos
 
The new shit .
Sus 
Pagina 3 din 5Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Vampire Academy :: Academia Sf. Vladimir :: Biroul directoarei-
Mergi direct la: