Vampire Academy
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Vampire Academy

Anime RPG xD
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 The new shit .

In jos 
3 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul
AutorMesaj
Alicia Redbird
Gardian
Alicia Redbird


Mesaje : 139
Data de înscriere : 05/01/2011

The new shit .  - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: The new shit .    The new shit .  - Pagina 4 Icon_minitimeMier Ian 05, 2011 9:22 pm

-Tu ce stii defapt? il intreb pe baiat ... Tu stii cum ma cheama dar eu ... nu, spun oftand.
Sus In jos
Andrew Tyler
Strigoi
Andrew Tyler


Mesaje : 131
Data de înscriere : 04/01/2011

The new shit .  - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: The new shit .    The new shit .  - Pagina 4 Icon_minitimeMier Ian 05, 2011 9:23 pm

- Ce ? Nu stii cum te cheama ? mormai sarcastic si ironic , pasind pe langa perete si privind inaintea mea .
Sus In jos
Alicia Redbird
Gardian
Alicia Redbird


Mesaje : 139
Data de înscriere : 05/01/2011

The new shit .  - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: The new shit .    The new shit .  - Pagina 4 Icon_minitimeMier Ian 05, 2011 9:25 pm

Am inceput sa rad si totsi uimita de ce a inteles.
-Era vorba ca eu nu stiu cum te cheama, spun zambind.
Sus In jos
Andrew Tyler
Strigoi
Andrew Tyler


Mesaje : 131
Data de înscriere : 04/01/2011

The new shit .  - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: The new shit .    The new shit .  - Pagina 4 Icon_minitimeMier Ian 05, 2011 9:27 pm

Ma opresc brusc , dandu`mi o usoara palma peste frunte .
- Mda , ahh ... stai . Am uitat ! mormai , aiurea , privind lung tavanul .
- Mi`am adus aminte ! Andrew Tyler . Si nu , nu am relatii mai speciale cu directoarea daca asta v`a dat de inteles . murmur , dara ami da seama nici eu ce indrug .
Sus In jos
Alicia Redbird
Gardian
Alicia Redbird


Mesaje : 139
Data de înscriere : 05/01/2011

The new shit .  - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: The new shit .    The new shit .  - Pagina 4 Icon_minitimeMier Ian 05, 2011 9:29 pm

Pun mana pe fruntea lui.
-Puff frige, spun razand. Incanta si nu ma asteptam sa ai "relatii speciale" cu ea. Asta desigur daca nu o crezi atat de tanara, spun privind usor misterioasa si cumintica in calta parte abtinandu-ma sa nu rad.
Sus In jos
Andrew Tyler
Strigoi
Andrew Tyler


Mesaje : 131
Data de înscriere : 04/01/2011

The new shit .  - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: The new shit .    The new shit .  - Pagina 4 Icon_minitimeMier Ian 05, 2011 9:32 pm

Incerc sa`i privesc mana , apoi ii tintesc cu privirea chipul . Ma innec sec la cuvintele ei , stramband din buze .
- Sa o cred tanara ? Nu am considerat`o asa nici acum 6 ani cand am intalnit`o prima data .
Sus In jos
Alicia Redbird
Gardian
Alicia Redbird


Mesaje : 139
Data de înscriere : 05/01/2011

The new shit .  - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: The new shit .    The new shit .  - Pagina 4 Icon_minitimeMier Ian 05, 2011 9:34 pm

-Of nu te supara, spun zambind. Glumeam si eu putin.... spun oftand.
Sus In jos
Andrew Tyler
Strigoi
Andrew Tyler


Mesaje : 131
Data de înscriere : 04/01/2011

The new shit .  - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: The new shit .    The new shit .  - Pagina 4 Icon_minitimeMier Ian 05, 2011 9:38 pm

- Nu ... nu m`am suparat . Doar ca e aiurea . dau din umeri si privesc intr`un colt a holului .
Sus In jos
Alicia Redbird
Gardian
Alicia Redbird


Mesaje : 139
Data de înscriere : 05/01/2011

The new shit .  - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: The new shit .    The new shit .  - Pagina 4 Icon_minitimeMier Ian 05, 2011 9:40 pm

-Scuze ... spun incet. Nu am vrut, spun lasand privirea in jos ... am uitat ca aici nu sunt acasa ...
Sus In jos
Andrew Tyler
Strigoi
Andrew Tyler


Mesaje : 131
Data de înscriere : 04/01/2011

The new shit .  - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: The new shit .    The new shit .  - Pagina 4 Icon_minitimeMier Ian 05, 2011 9:41 pm

Repet gestul de mai de vreme . Imi dai trag o palma peste frunte .
- Nu te ingrijora asa ! Nu ai motive .
Sus In jos
Alicia Redbird
Gardian
Alicia Redbird


Mesaje : 139
Data de înscriere : 05/01/2011

The new shit .  - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: The new shit .    The new shit .  - Pagina 4 Icon_minitimeMier Ian 05, 2011 9:46 pm

-Ba da ....deoarece nu e lafel ca in ... ca acasa, spun oftand. Asta e problema mea ... nu ma voi acomoda in veci, spun incet.
Sus In jos
Andrew Tyler
Strigoi
Andrew Tyler


Mesaje : 131
Data de înscriere : 04/01/2011

The new shit .  - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: The new shit .    The new shit .  - Pagina 4 Icon_minitimeMier Ian 05, 2011 9:49 pm

Imi duc o mana la ceafa , privind`o pe tipa cu coada ochiului .
-Stii ? Te crede`am ceva mai tupeista .
Sus In jos
Alicia Redbird
Gardian
Alicia Redbird


Mesaje : 139
Data de înscriere : 05/01/2011

The new shit .  - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: The new shit .    The new shit .  - Pagina 4 Icon_minitimeMier Ian 05, 2011 9:55 pm

-Poate ca sunt tupeista ... dar nu mereu ... Da ma iau in gura cu oricine ... dar ce folos? intreb incet.
Sus In jos
Andrew Tyler
Strigoi
Andrew Tyler


Mesaje : 131
Data de înscriere : 04/01/2011

The new shit .  - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: The new shit .    The new shit .  - Pagina 4 Icon_minitimeMier Ian 05, 2011 9:59 pm

- Vei afla curand . Iti v`a fii de ajutor daca ai mai multa incredere in tine . murmur , deschizand usa de la hol ce ducea direct pe culoarrul principal a academiei .
- Totusi . Revino`ti . Ma bagi si pe mine in depresie , zau .
Sus In jos
Alicia Redbird
Gardian
Alicia Redbird


Mesaje : 139
Data de înscriere : 05/01/2011

The new shit .  - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: The new shit .    The new shit .  - Pagina 4 Icon_minitimeMier Ian 05, 2011 10:00 pm

Ii dau o palma usor in umar.
-Nu sunt deprimata, spun razand.
Sus In jos
Andrew Tyler
Strigoi
Andrew Tyler


Mesaje : 131
Data de înscriere : 04/01/2011

The new shit .  - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: The new shit .    The new shit .  - Pagina 4 Icon_minitimeMier Ian 05, 2011 10:04 pm

Schitez un zambet .
- Bine de stiut . Pentru ca am impresia ca eu sunt . Cum naiba a vrut sa ma exmatriculeze ? mormai , nervos , oprindu`ma in mijlocul culoarului si privind in jur .
Sus In jos
Alicia Redbird
Gardian
Alicia Redbird


Mesaje : 139
Data de înscriere : 05/01/2011

The new shit .  - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: The new shit .    The new shit .  - Pagina 4 Icon_minitimeMier Ian 05, 2011 10:06 pm

-Sa spunem ca ai noroc cu noi si tampeniile pe care le-am facut eu la scoala, spun zambind. Haide mai avem timp sa te "schimbam" spun intre ghilimele zambind. Haide ... zambeste, spun zambind.
Sus In jos
Andrew Tyler
Strigoi
Andrew Tyler


Mesaje : 131
Data de înscriere : 04/01/2011

The new shit .  - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: The new shit .    The new shit .  - Pagina 4 Icon_minitimeMier Ian 05, 2011 10:12 pm

Afisez un zambet chinuit si ironic , lucrul acesta fiind foarte vizibil .
- Si cum planuiti , sau planuiesti , sa ma schimbati ?
Sus In jos
Alicia Redbird
Gardian
Alicia Redbird


Mesaje : 139
Data de înscriere : 05/01/2011

The new shit .  - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: The new shit .    The new shit .  - Pagina 4 Icon_minitimeMier Ian 05, 2011 10:15 pm

-Mai intai vreau sa te bat zdravan si dupa ... sa te invat sa zambesti, spunfacandu-i cu doua degete un zambet usor ciudat, clipind apoi des.
Sus In jos
Andrew Tyler
Strigoi
Andrew Tyler


Mesaje : 131
Data de înscriere : 04/01/2011

The new shit .  - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: The new shit .    The new shit .  - Pagina 4 Icon_minitimeMier Ian 05, 2011 10:25 pm

Ma bosumflez si incerc sa zambesc ceva mai ... realistic .
- Stai , bataie ?! repet imediat dupa ea si`mi pierd zambetul .
Sus In jos
Alicia Redbird
Gardian
Alicia Redbird


Mesaje : 139
Data de înscriere : 05/01/2011

The new shit .  - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: The new shit .    The new shit .  - Pagina 4 Icon_minitimeMier Ian 05, 2011 10:27 pm

-Bine ... renunt la bataie ... spun zambind. Deci inapoi la zambet, spun serioasa.
Sus In jos
Andrew Tyler
Strigoi
Andrew Tyler


Mesaje : 131
Data de înscriere : 04/01/2011

The new shit .  - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: The new shit .    The new shit .  - Pagina 4 Icon_minitimeMier Ian 05, 2011 10:30 pm

- Bine , bine ! schitez un zambet tamb , dar oricum mai bun de cat prima incercare .
Sus In jos
Alicia Redbird
Gardian
Alicia Redbird


Mesaje : 139
Data de înscriere : 05/01/2011

The new shit .  - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: The new shit .    The new shit .  - Pagina 4 Icon_minitimeMier Ian 05, 2011 10:36 pm

-Mai ... spun puanndu-mi mainile in sold. Vroiai sa vezi cat de intepata sunt? Sa vezi ce fac daca nu ma asculti, spun cu un zambet dracesc pe buze.
Sus In jos
Andrew Tyler
Strigoi
Andrew Tyler


Mesaje : 131
Data de înscriere : 04/01/2011

The new shit .  - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: The new shit .    The new shit .  - Pagina 4 Icon_minitimeMier Ian 05, 2011 10:43 pm

Din cauza tonului folosit de fata si pozitia ei , incep sa chicotesc , afisand evident in acelasi timp si un zambet .
- Bine ... asa e bine ? reusesc sa intreb , prinde chicoteli .
Sus In jos
Alicia Redbird
Gardian
Alicia Redbird


Mesaje : 139
Data de înscriere : 05/01/2011

The new shit .  - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: The new shit .    The new shit .  - Pagina 4 Icon_minitimeMier Ian 05, 2011 10:44 pm

-Mult mai bine, spun razand. Deci sunt cea mai atre, spun cu un zambet sadisfacut pe buze ....
Sus In jos
Continut sponsorizat





The new shit .  - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: The new shit .    The new shit .  - Pagina 4 Icon_minitime

Sus In jos
 
The new shit .
Sus 
Pagina 4 din 5Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Vampire Academy :: Academia Sf. Vladimir :: Biroul directoarei-
Mergi direct la: